تولید کننده: نقره امین یزد
کد محصول: BR-3525
موجودی: به زودی...
68,000 تومان
پشتیبانی مشتریان
  • Email

    support@dibamond.com

  • Phone

    همه روزه به غیر از روزهای تعطیل

فرم تماس با ما
معرفی اجمالی محصول:

برخلاف برخی آقایان و خانم ها که برای انتخاب زیورآلات به سمت انتخاب زیورآلاتی با طرح‌های ساده می‌روند اما برخی دیگر زیورآلاتی با طرح‌های خاص را ترجیح می‌دهند.  دستبند سنگ لاوا و اونیکس کدBR-LOS تولید شده توسط شرکت نقره امین یزد طرحی خاص دارد که می‌تواند مورد توجه آقایان و خانم های جوان خاص پسند قرار گیرد. این دستبند از یک ردیف سنگ لاوا و اونیکس دودی به صورت یک در میان و با طرح همسان تشکیل شده است که در قسمت نگین آن یک گوی سوارفسکی طرح‌دار قرار دارد. رنگ مشکی این دستبند به گونه‌ای است که در کنار لباس‌هایی با رنگ متضاد ظاهری زیبا برای فرد به‌وجود می‌آید.


خواص سنگ اونیکس(عقیق سیاه):

عقیق سیاه سنگی نیروبخش است و برای ورزشکاران و افرادی که زیر فشار روحی و عاطفی زیادی هستند، مفید است؛ به طوریکه ذهن و جسم را متعادل کرده و قدرت ذهن را افزایش می دهد. همچنین سنگی فوق العاده برای افراد دمدمی مزاج است چرا که به تمرکز آنان کمک می کند.

عقیق سیاه با چاکرای اول یا ریشه ای در ارتباط است و به رفع چالشهای زندگی بخصوص آن دسته که باعث تخلیه انرژی فرد می شوند، کمک میکند. همچنین از تخلیه انرژی شخصی فرد جلوگیری کرده و به دفع یا کنترل انرژی مازاد یا ناخواسته کمک می کند.

از دیگر خواص این سنگ می توان به دفع چشم زخم، افزايش قابل توجه اعتماد به نفس، تشویق شادی و خوشبختی، درمان بیماری های پوستی، ایجاد تعادل در میل جنسی و ... اشاره کرد.


مشخصات دستبند
مناسب برای خانم ها و آقایان
نوع مهره ای
جنس دستبند سنگ لاوا و اونیکس
نگین گوی سوارفسکی ترک

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!