تولید کننده: نقره امین یزد
کد محصول: BR-4200
موجودی: به زودی...
68,000 تومان
پشتیبانی مشتریان
  • Email

    support@dibamond.com

  • Phone

    همه روزه به غیر از روزهای تعطیل

فرم تماس با ما
معرفی اجمالی محصول:

ژئود ، بلوردان یا زمینسان به ساختارهای رسوبی ثانویه گفته می‌شود که در رسوبات و برخی صخره‌های آتشفشانی یافت می‌شوند. آنها از عجايب وصف ناشدنی زمين شناسی هستند . از بيرون شبيه سنگهای معمولی و زشت به نظرميرسند اما وقتی شكسته شوند زيبائی خيره كننده ای از كريستالها را به نمايش ميگذارند . دستبند سنگ ژئود و هماتیت مدل BR-4200 از یک ردیف سنگ ژئود و هماتیت طلایی با طرح ناهمسان تشکیل شده است که در قسمت جلویی آن چهار عدد ژئود خوش رنگ براق قرار دارد.


خواص سنگ هماتیت:

 مصریان باستان از هماتیت برای بند آوردن خونریزی و تقویت ساخت سلولهای خونی استفاده می کردند. همچنین در قرون وسطا این سنگ را "سنگ خون" می نامیدند چون هنگامی که آن را با آب صیقل می دادند، آب به رنگ قرمز در می آمد، گویی که از سنگ خون می تراود.

همانطور که هماتیت با نام سنگ خون شناخته شده، سنگ ذهن نیز نامیده می شود. در فرد آرامش و تمرکز ذهنی ایجاد و به تفکر خلاق، تفکر منطقی و ریاضیات کمک می کند.

از دیگر خواص این سنگ می توان به تعادل و تنظیم چاکرای اول و چاکرای چهارم، ممانعت از جذب امواج منفی از دیگران، رفع بزدلی و ترسویی، تقویت اراده و قابلیت اطمینان، درمان پرخوری ، مصرف سیگار و سایر اشکال افراط و ... اشاره کرد.


مشخصات دستبند
مناسب برای خانم ها و آقایان
نوع مهره ای
جنس دستبند سنگ ژئود و هماتیت
نگین ×

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!