تولید کننده: نقره امین یزد
کد محصول: BR-2505
موجودی: به زودی...
61,000 تومان
پشتیبانی مشتریان
  • Email

    support@dibamond.com

  • Phone

    همه روزه به غیر از روزهای تعطیل

فرم تماس با ما
معرفی اجمالی محصول:

یک بخشی از خاص بودن در خاص دیده شدن خلاصه می‌شود. برای این کار می‌توان از زیورآلاتی با طرح‌های ویژه استفاده کرد. دستبند سنگ لاوا و هماتیت با گوی سوارفسکی تولید شده توسط شرکت نقره امین یزد طرحی خاص دارد که می‌تواند مورد توجه آقایان و خانم های جوان خاص پسند قرار گیرد. این دستبند از یک ردیف سنگ لاوا و هماتیت طلایی با طرح ناهمسان تشکیل شده است که در قسمت نگین آن یک گوی سوارفسکی طلایی همراه با نگین های اتمی زیبا و درخشان قرار دارد. رنگ در نظر گرفته شده برای این دستبند به گونه‌ای است که در کنار لباس‌هایی با رنگ متضاد ظاهری زیبا برای فرد به‌وجود می‌آید.


خواص سنگ هماتیت:

 مصریان باستان از هماتیت برای بند آوردن خونریزی و تقویت ساخت سلولهای خونی استفاده می کردند. همچنین در قرون وسطا این سنگ را "سنگ خون" می نامیدند چون هنگامی که آن را با آب صیقل می دادند، آب به رنگ قرمز در می آمد، گویی که از سنگ خون می تراود.

همانطور که هماتیت با نام سنگ خون شناخته شده، سنگ ذهن نیز نامیده می شود. در فرد آرامش و تمرکز ذهنی ایجاد و به تفکر خلاق، تفکر منطقی و ریاضیات کمک می کند.

از دیگر خواص این سنگ می توان به تعادل و تنظیم چاکرای اول و چاکرای چهارم، ممانعت از جذب امواج منفی از دیگران، رفع بزدلی و ترسویی، تقویت اراده و قابلیت اطمینان، درمان پرخوری ، مصرف سیگار و سایر اشکال افراط و ... اشاره کرد.مشخصات دستبند
مناسب برای خانم ها و آقایان
نوع مهره ای
جنس دستبند سنگ لاوا و هماتیت
نگین گوی سوارفسکی ترک

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!