تولید کننده: نقره امین یزد
کد محصول: BR-1002
موجودی: به زودی...
49,000 تومان
پشتیبانی مشتریان
  • Email

    support@dibamond.com

  • Phone

    همه روزه به غیر از روزهای تعطیل

فرم تماس با ما
معرفی اجمالی محصول:

بدون شک این روزها زیورآلات جزوی از آراستگی و سبک پوشش خانم‌ها و آقایان هستند؛ به گونه‌ای که بدون ست‌کردن آن‌ها با نوع لباسمان، ظاهر پوششمان تکمیل نخواهد شد. استفاده از زیور از گذشته‌های دور به‌عنوان وسیله‌ای زینتی بیشتر برای خانم‌ها و کمتر برای آقایان بود. این امر به‌مرورزمان تحولاتی پیدا کرد تا به سبک‌های امروزی تبدیل شد. با وجود مد و دنیای متنوع آن، هر مد پس از مدتی تغییر کرده و با تبلیغ مد جدید، نوع پوشش افراد هم اندکی تغییر می‌کند.

دستبند سنگ فیروزه کدBR-1002 برند امین یزد از انواع دستبندهای مهره ای است. در ساخت این دستبند از سنگ‌ فیروزه  استفاده شده که به غیر از استفاده از زیبایی آن‌، از خواص طبیعی و به نوعی درمانی آن هم می‌توان استفاده کرد. شکل این دستبند از دانه‌های درشت سنگ فیروزه به همراه چند گوی نگین کاری شده به صورت همسان استفاده شده است. 

دستبند سنگ فیروزه تولید شده توسط شرکت نقره امین یزد طرحی ساده و در عین حال خاص دارد که می‌تواند مورد توجه خانم های جوان خاص پسند قرار گیرد.


خواص سنگ فیروزه:

فیروزه یکی از اولین سنگهایی است که به دلیل رنگش استخراج شد. رنگ آن بسته به میزان آهن و مس موجود در ترکیب، از آبی آسمانی تا سبز متغیر است. فیروزه سنگی بسیار پیچیده و وسواسی است چرا که برای تشکیل آن باید نوع مناسب مواد معدنی در مکانی مناسب به مدتی بسیار بسیار طولانی (میلیونها سال) بماند.مصریان فیروزه را "سنگ زندگی" نامیدند، قدیمی ترین جواهراتی که با این سنگ ساخته شده، چهار گردنبند است که در دستان جسد مومیایی ملکه "زر" یافت شده است؛ او در حدود سال 5500 پیش از میلاد بر مصر فرمانروایی کرده است.

فیروزه سمبل بخشندگی، خلوص و مهر و علاقه است، دوستی را حفظ می کند و در گذر زمان دشمن را به دوست تبدیل می کند. فیروزه برای بدست آوردن ثروت استفاده می شود، اگر به عنوان هدیه به شخصی داده شود، برای دریافت کننده ثروت و خوشبختی به همراه دارد.

از دیگر خواص این سنگ زیبا می توان به رفع افسردگی و خستگی، افزایش کارایی سیستم ایمنی بدن، تصفیه ریه ها، تقویت چشم ها و درمان آب مروارید، حرز عظیمی در برابر حوادث و بلایا، گشایش امور و رفع مشکلات و ... اشاره کرد.


مشخصات دستبند
مناسب برای خانم ها
نوع مهره ای
جنس دستبند سنگ فیروزه
نگین گوی نگینی

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!