تولید کننده: نقره امین یزد
کد محصول: BR-1502
موجودی: به زودی...
44,000 تومان
پشتیبانی مشتریان
  • Email

    support@dibamond.com

  • Phone

    همه روزه به غیر از روزهای تعطیل

فرم تماس با ما
معرفی اجمالی محصول:

استفاده از زیورها در کنار پوشش خانم‌ها باعث می‌شود تا جلوه‌ی زیباتری داشته باشند. دستبند سنگ فیروزه و لاوا سفید برند امین یزد از انواع دستبندهای مهره ای است. در ساخت این دستبند از سنگ‌ فیروزه و لاوا سفید استفاده شده که به غیر از استفاده از زیبایی آن‌، از خواص طبیعی و به نوعی درمانی آن هم می‌توان استفاده کرد. شکل این دستبند از دانه‌های درشت سنگ فیروزه و لاواسفید به صورت یک در میان با طرح همسان استفاده شده است. در میان این سنگ‌ها یک گوی نگین کاری شده قرار گرفته است و همین امر این دستبند را به زیوری مناسب برای خانم‌ها تبدیل کرده است. 

دستبند سنگ فیروزه و لاوا با گوی نگین دار تولید شده توسط شرکت نقره امین یزد طرحی خاص دارد که می‌تواند مورد توجه خانم های جوان خاص پسند قرار گیرد. رنگ در نظر گرفته شده برای این دستبند به گونه‌ای است که در کنار لباس‌هایی با رنگ متضاد ظاهری زیبا برای فرد به‌وجود می‌آید.


خواص سنگ فیروزه:

فیروزه یکی از اولین سنگهایی است که به دلیل رنگش استخراج شد. رنگ آن بسته به میزان آهن و مس موجود در ترکیب، از آبی آسمانی تا سبز متغیر است. فیروزه سنگی بسیار پیچیده و وسواسی است چرا که برای تشکیل آن باید نوع مناسب مواد معدنی در مکانی مناسب به مدتی بسیار بسیار طولانی (میلیونها سال) بماند.مصریان فیروزه را "سنگ زندگی" نامیدند، قدیمی ترین جواهراتی که با این سنگ ساخته شده، چهار گردنبند است که در دستان جسد مومیایی ملکه "زر" یافت شده است؛ او در حدود سال 5500 پیش از میلاد بر مصر فرمانروایی کرده است.

فیروزه سمبل بخشندگی، خلوص و مهر و علاقه است، دوستی را حفظ می کند و در گذر زمان دشمن را به دوست تبدیل می کند. فیروزه برای بدست آوردن ثروت استفاده می شود، اگر به عنوان هدیه به شخصی داده شود، برای دریافت کننده ثروت و خوشبختی به همراه دارد.

از دیگر خواص این سنگ زیبا می توان به رفع افسردگی و خستگی، افزایش کارایی سیستم ایمنی بدن، تصفیه ریه ها، تقویت چشم ها و درمان آب مروارید، حرز عظیمی در برابر حوادث و بلایا، گشایش امور و رفع مشکلات و ... اشاره کرد.

مشخصات دستبند
مناسب برای خانم ها
نوع مهره ای
جنس دستبند سنگ فیروزه و لاوا سفید
نگین گوی نگینی

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!