تولید کننده: نقره امین یزد
کد محصول: BR-2354
موجودی: به زودی...
61,000 تومان
پشتیبانی مشتریان
  • Email

    support@dibamond.com

  • Phone

    همه روزه به غیر از روزهای تعطیل

فرم تماس با ما
معرفی اجمالی محصول:

یک بخشی از خاص بودن در خاص دیده شدن خلاصه می‌شود. برای این کار می‌توان از زیورآلاتی با طرح‌های ویژه استفاده کرد. دستبند سنگ اونیکس و هماتیت و لاوا با تاج سوارفسکی تولید شده توسط شرکت نقره امین یزد طرحی خاص دارد که می‌تواند مورد توجه آقایان و خانم های جوان خاص پسند قرار گیرد. این دستبند از یک ردیف سنگ اونیکس ، لاوا و هماتیت طلایی به صورت یک در میان و با طرح ناهمسان تشکیل شده است که در قسمت نگین آن یک تاج سوارفسکی طلایی همراه با نگین های اتمی زیبا و درخشان قرار دارد. رنگ در نظر گرفته شده برای این دستبند به گونه‌ای است که در کنار لباس‌هایی با رنگ متضاد ظاهری زیبا برای فرد به‌وجود می‌آید.


خواص سنگ هماتیت:

 مصریان باستان از هماتیت برای بند آوردن خونریزی و تقویت ساخت سلولهای خونی استفاده می کردند. همچنین در قرون وسطا این سنگ را "سنگ خون" می نامیدند چون هنگامی که آن را با آب صیقل می دادند، آب به رنگ قرمز در می آمد، گویی که از سنگ خون می تراود.

همانطور که هماتیت با نام سنگ خون شناخته شده، سنگ ذهن نیز نامیده می شود. در فرد آرامش و تمرکز ذهنی ایجاد و به تفکر خلاق، تفکر منطقی و ریاضیات کمک می کند.

از دیگر خواص این سنگ می توان به تعادل و تنظیم چاکرای اول و چاکرای چهارم، ممانعت از جذب امواج منفی از دیگران، رفع بزدلی و ترسویی، تقویت اراده و قابلیت اطمینان، درمان پرخوری ، مصرف سیگار و سایر اشکال افراط و ... اشاره کرد.


خواص سنگ اونیکس(عقیق سیاه):

عقیق سیاه سنگی نیروبخش است و برای ورزشکاران و افرادی که زیر فشار روحی و عاطفی زیادی هستند، مفید است؛ به طوریکه ذهن و جسم را متعادل کرده و قدرت ذهن را افزایش می دهد. همچنین سنگی فوق العاده برای افراد دمدمی مزاج است چرا که به تمرکز آنان کمک می کند.

عقیق سیاه با چاکرای اول یا ریشه ای در ارتباط است و به رفع چالشهای زندگی بخصوص آن دسته که باعث تخلیه انرژی فرد می شوند، کمک میکند. همچنین از تخلیه انرژی شخصی فرد جلوگیری کرده و به دفع یا کنترل انرژی مازاد یا ناخواسته کمک می کند.

از دیگر خواص این سنگ می توان به دفع چشم زخم، افزايش قابل توجه اعتماد به نفس، تشویق شادی و خوشبختی، درمان بیماری های پوستی، ایجاد تعادل در میل جنسی و ... اشاره کرد.


مشخصات دستبند
مناسب برای خانم ها و آقایان
نوع مهره ای
جنس دستبند سنگ اونیکس ، هماتیت و لاوا
نگین تاج سوارفسکی ترک

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!