فروشگاه اینترنتی دیباموند به منظور حفظ حقوق مشتریان و اطمینان از خرید کالای اورجینال، اصالت تمامی کالاهای خود را تضمین می کند. از آنجاییکه دیباموند برای تأمین کالاهای ارائه شده در وبسایت، تنها با شرکت های معتبر داخلی و خارجی و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می کند، مشتریان می توانند مطمئن باشند کالای اصل و دارای کارت ضمانت از شرکت سازنده را از دیباموند خریداری می کنند.


در زیرمجموعه محصولات ترمه:

تمامی ترمه های فروشگاه اینترنتی دیباموند تولیدشده توسط شرکت ترمه حسینی یزد بوده و دارای کارت ضمانت از طرف این شرکت می باشد.

لازم به ذکر است که برای جلوگیری از تولید کالای تقلبی با نام شرکت ترمه حسینی یزد، این شرکت تمامی محصولات خود را با شناسنامه ارائه میکند بدین صورت که نام برند و سال طراحی محصول را داخل بافت کار آورده است.


در زیرمجموعه زیورآلات:

تمامی زیورآلات ارائه شده در وب سایت فروشگاه اینترنتی دیباموند، تولید شرکت های معتبر داخلی و خارجی بوده و تماما دارای کارت ضمانت از طرف شرکت سازنده می باشند.


بنابراین کلیه کالاهایی که در دیباموند عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت دیباموند به فروش نمی‌رسد. از این رو است که دیباموند اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.